הרשמו לעדכונים
דרך אימייל

עצמאיות ועצמאים

עצמאיות ועצמאים
השקנו את שדולת העצמאיות והעצמאים, כי גם הן עובדות ועובדים והגיע הזמן לדאוג לזכויות הסוציאליות שלהןם.

זכויות להט”ב

זכויות להט”ב
כולנו נולדנו שוות ושווים, לא משנה מה הצבע, המין, המגדר או הנטיה המינית שלנו. בישראל אין עדיין שוויון מלא לקהילה, המאבק עדיין נמשך ואני גאה להיות חלק ממנו.

שיוויון מגדרי

שיוויון מגדרי
הסיבה המרכזית לאי השוויון המתקבע היא שמאז שהשגנו את זכויות האזרח הבסיסיות שלנו אנחנו מנסות לתקן ולשפר את העולם כפי שאנחנו מכירות אותו, אלא שהעולם הוא כפי שהוא כי זה עולם שעוצב על ידי גברים.

שיוויון לבדואים

שיוויון לבדואים
אילו רק מדינת ישראל היתה משקיעה בנגב בכלל ובאוכלוסיה הבדואית בפרט את מה שמגיע להן ולהם כאזרחי המדינה. אילו הממשלה היתה מבינה שיש כל כך הרבה מה להרוויח לכולנו מהשקעה גם בערד וגם בכסייפה.

התנחלויות

התנחלויות
אם המדינה היא חלק מאלה שעוברים על החוק, מה רוצים מהאזרח הפשוט. זו לא קריצה, או עצימת עין: משרד הביטחון שאמור לאכוף את החוק, משתף פעולה עם העבריינים.

העלאת שכר המינימום

העלאת שכר המינימום
הפעם האחרונה שבה התקבלה בכנסת החלטה על העלאת שכר המינימום היתה כשמפלגת העבודה דרשה את ההעלאה בהסכם הקואליציוני ב-2006. כולנו יודעות ויודעים בכמה המון עלה יוקר המחיה מאז.

הידברות עם מהגרים

הידברות עם מהגרים
אני יכולה לכתוב כאן בפעם האלף שיש פתרונות טובים ומעשיים לטיפול במבקשי המקלט האלה, שהמדינה יכולה לנהל את זה נכון וגם להרוויח מטיפול נכון בהם. אבל הממשלה לא מעוניינת לעשות את זה.